logo leaderteamAkademia Językowa Leader Team to pierwsza i jedyna w Skwierzynie multimedialna pracowania językowa. Powstała, aby ułatwić Państwu podróżowanie, naukę oraz pracę. Stworzyliśmy warunki do korzystania na zajęciach z nowoczesnych technologii m.in. programów i materiałów multimedialnych, pomocy dydaktycznych na płytach CD. Zajęcia prowadzone są w nowocześnie wyposażonych pracowniach językowych w tablice interaktywne, komputer, rzutnik multimedialny i ekran. Daje to możliwość prowadzenia zajęć nie tylko atrakcyjnych dla słuchacza, ale przede wszystkim skutecznych.

Nasza wiedza oraz doświadczenie umożliwiły nam stworzenie zajęć, które kładą nacisk na naukę języka obcego nie tylko w sali lekcyjnej, lecz umożliwiają słuchaczom także wykorzystywanie umiejętności językowych w autentycznych sytuacjach poza granicami kraju.

W nauczaniu języków posługujemy się metodą komunikatywną, opierającą się na aktywnym rozwijaniu podstawowych zdolności językowych: mówienia, słuchania, pisania i czytania.

Uczymy mówić. Dlatego na wszystkich kursach organizowanych w Akademii Językowej Leader Team korzystamy z metod nauczania, które pozwolą wykształcić niezależne myślenie, ocenę i działanie w celu efektywnego posługiwania się językiem obcym. Uczymy angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, włoskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.

Akademia Językowa Leader Team zatrudnia wykwalifikowany i profesjonalny zespół lektorski legitymujący się znakomitą znajomością języka, przygotowaniem metodycznym i doświadczeniem w nauczaniu. Cały nasz zespół codziennie dokłada wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z organizowanych przez nas zajęć.

Wizytówką Akademii Językowej Leader Team są zadowoleni słuchacze!