Lodowisko syntetyczne

Lodowisko syntetyczne

Cena: do ustaleniaTermin oferty:
termin do ustalenia
Rezerwuj teraz!

Na panelach można jeździć na łyżwach hokejowych i figurowych, w każdych warunkach pogodowych i temperaturowych.

Lodowisko syntetyczne dostosowane jest do instalacji stałej i tymczasowej, pozwala na wielokrotny montaż i demontaż oraz przenoszenie w dowolne miejsce zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków.

Lodowisko jest idealne do zastosowania przez cały rok. Nie wymaga drogich instalacji zamrażających, specjalnych przyłączy energetycznych, czy specjalistycznych maszyn do jego obsługi. Lodowisko jest łatwe w montażu. Z jego instalacją poradzi sobie nawet jedna osoba.
Do wykonania instalacji nie jest wymagane specjalnie przygotowane podłoże. Wystarczy płaski i stabilny teren np. boisko szkolne, rynek miejski czy podłoga w mieszkaniu.

Lodowisko syntetyczne dostosowane jest do instalacji stałej i tymczasowej, pozwala na wielokrotny montaż i demontaż oraz przenoszenie w dowolne miejsce zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Lodowisko można również instalować w miejscach o podłożu nie do końca utwardzonym (np. trawa), ale nie zaleca się tego na instalacje długotrwałe. Zastosowane w tym przypadku płyty wiórowe są nieodporne na warunki atmosferyczne.