Nawet najdalszą podróż rozpoczyna pierwszy krok

"Tramping to wycieczka objazdowa organizowana bez udziału kontrahenta zagranicznego z dostosowaniem się do miejscowych warunków. Realizowany jest przy użyciu różnorodnych form transportu: autobusów, promów, wcześniej określonych w programie imprezy. Wyjazd odbywa się głównie w celu krajoznawczym. W wyjazdach trampingowych występuje element WIELKIEJ PRZYGODY, stąd wymagany jest od uczestników dobry stan zdrowia, odporność psychiczna oraz spora doza aktywności".

Podczas trampingu nie będzie czasu na bezproduktywne wylegiwanie się na plaży, nie odwiedzimy też miejsc w których była już cała Twoja rodzina i wszyscy znajomi. Zobaczymy za to prawdziwe oblicze świata, odkryjemy miejsca mało znane, poznany tajemnice krajów bliskich i dalekich, ich mieszkańców i prawdopodobnie zderzymy się z rzeczywistością zupełnie odmienną od tej, w której żyjemy. Posiadamy bogatą ofertę autorskich imprez i grupę licencjonowanych pilotów, którzy są specjalistami danej destylacji i pokarzą Państwu to co najlepsze w danym miejscu. Program każdorazowo może być modyfikowany zgodnie z Państwa oczekiwaniami, nawet podczas trwania imprezy. Tylko w ten sposób poznajemy prawdziwy smak przygody. Sukces wyjazdu zależy całkowicie od dobrze zorganizowanego życia w grupie rozumianego jako wzajemna współpraca pilota i grupy. Wyjazdy odbywają się w kameralnych grupach do 10 osób, co daje większą możliwość elastycznego realizowania planu podróży.

Jeśli jesteś osobą energiczną i aktywną, masz dość wszechobecnej komercji, wyjazdów w ciągle te same miejsca i przeciskania się przez tłum turystów, skorzystaj z naszej pomocy. Razem znajdziemy miejsca piękne, a jeszcze mało popularne.

Turystyka trampingowa - tylko z nami!
» wróc do: Tramping