Pasję do przygody uczyniliśmy sposobem na życie!

.
To co do tej pory było tylko hobbistycznymi wyprawami i podróżami, stało się sposobem na życie. Przez prawie 10 lat wspólnie odkrywaliśmy piękno górskich zakątków Polski i świata. Zmierzyliśmy się z najwyższymi szczytami Alp, Atlasu, Gór Skandynawskich i wielu innych pasm górskich. Kajakami przepłynęliśmy setki kilometrów malowniczo położonymi rzekami. Rower był jedynym środkiem transportu podczas licznych wypraw po Polsce i Europie. Zimą rower zamienialiśmy na narty i szusowaliśmy tam gdzie tylko pojawił się śnieg. Teraz chcemy pokazać Wam to co nas zachwyca i co warto przeżyć.

Organizujemy głównie wyprawy trekkingowe, bo połączyła nas miłość do gór. Oferta skierowana jest do wszystkich tych, którzy nie boją się aktywnego wypoczynku i chcą przeżyć niezapomniane przygody. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ organizujemy wyprawy różnej trudności, w różne zakątki Polski i innych krajów. Znajdziecie zarówno wycieczki dla nowicjuszy jak i zaawansowanych turystów. Zwykle poruszamy się niezbyt zatłoczonymi szlakami, wybieramy drogi i miejsca mniej popularne ale niezwykle atrakcyjne krajobrazowo i przyrodniczo. Nasze wyprawy to także spotkania z inną kulturą, z ludźmi pielęgnującymi lokalne tradycje, rzemiosło i sztukę kulinarną. Smak przygody bowiem, to nie tylko wyższy poziom adrenaliny w naszej krwi, ale smak miejsc i regionalnych specjałów.

      LEADER TEAM to zespół ludzi aktywnych, kreatywnych i odpowiedzialnych, którzy doświadczyli smaku przygody i chcą się nim podzielić.
» sprawdź naszą ofertę