Trekking to poprostu wędrówka. I to nie tylko po górach. Trekking to coś więcej

"Góry są baśniowe naturalnym pięknem ich przyrody ożywionej i nieożywionej, oraz pięknem kultury regionalnej, jaka się u ich stóp, a także w nich samych, rozwinęła. Ale jak każda baśń, także i one kryją w sobie nadto elementy grozy, z tym że jest ona wcale niebaśniowa, a całkiem realna…"

...z czego świetnie zdajemy sobie sprawę i organizując wyprawy gwarantujemy niezapomniane przygody z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa.

Celem naszej działalności jest zagwarantowanie wypoczynku, rekreacji, doskonalenie sprawności, wydolności i zdrowia oraz wszechstronne poznanie miejsca destynacji. Wędrując bezdrożami odwiedzimy miejsca zapomniane, albo jeszcze nie odkryte przez masową turystykę. W naszej ofercie każdy może znaleźć wyprawę odpowiednią dla siebie, gwarantuje to różnorodność miejsc, stopień trudności oraz odmienny charakter wypraw. Trekkingi w wysokie góry organizujemy w małych, kilkunastoosobowych grupach, by zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo. To także pozwala dostosować wyprawę do indywidualnych oczekiwań uczestników. Gdy tylko jest to możliwe łączymy trekking ze spływem kajakowym lub tramping z wyprawą rowerową. Korzystamy przy tym ze współpracy najlepszych przewodników górskich, instruktorów wspinaczki, pływania, nurkowania, itd.

Ruszaj z nami w góry do miejsc do których jeszcze nikt nie dotarł.
» wróc do: Trekking