Paintball gra XX wieku !

Początki gry w PAINTBALL sięgają lat 80. W stanie Teksas potomkowie kowbojów używali karabinków na kulki z farbą do znakowania bydła. Po wymalowaniu wszystkich sztuk znudzeni farmerzy wymyślili, aby markery skierować na siebie nawzajem. Jedynym mankamentem początków dyscypliny był fakt, że używano farby niezmywalnej.

Do Polski paintball trafił na początku lat 90-tych. Dzisiaj jest to gra, sport i rozrywka dla wszystkich, którzy lubią rywalizację i dobrą zabawę. Gramy wszyscy, niezależnie od wieku, płci i wykonywanej profesji. Gry o różnych fabułach są skonstruowane tak, by nie wygrywali silniejsi i sprawniejsi fizyczne, ale osoby myślące strategicznie, potrafiące podejmować szybko decyzje oraz współpracować w zespole. Cała zabawa polega na oznakowaniu graczy z drużyny przeciwnej za pomocą markera strzelającego żelatynowymi kulkami z farbą. Po otrzymaniu pojedynczego trafienia zawodnik schodzi z pola gry i musi czekać do kolejnej rundy.

Wyposażenie gracza: moro ochronne, maska, kompletny marker (karabinek), gaz nielimitowany (CO2) + 200 kulek do gry.

Możecie robić dowolne przerwy, jeść, grillować, palić ognisko. Gracie dopóki macie kulki, jeżeli braknie możecie dokupić w dowolnym momencie.

Zapraszamy do świetnej zabawy!
» wróc do: Paintball